top of page

Studio Dla Ciebie.

PROFESJONALNE NAGRANIE DLA KAŻDEGO.

Nagraj bezpiecznie w studiu

i nagraj od 3 do 6 piosenek!

Zgłoś się - czekamy na Talenty!

Bony upominkowe (vouchery) na prezent np. na Urodziny, Dzień Dziecka, Dzień Matki, na Święta itp. Zamów na e-mail: studiodlaciebie@interia.pl

Zobacz szczegóły naszej oferty.

 Zamów bon upominkowy na  Święta

dla bliskiej osoby :) 

   (voucher wysyłamy także elektronicznie na e-maila) 

           O STUDIU

Studio nagrań „Studio Dla Ciebie” w Opolu powstało w celu umożliwienia osobom muzycznie uzdolnionym z terenu całej Polski wykorzystania profesjonalnej wiedzy, najnowszych urządzeń i technik rejestracji dźwięku do rozwoju talentu przekładającego się na uatrakcyjnienie oferty kulturalnej w bezkonkurencyjnych cenach „na każdą kieszeń”.

 

Jesteśmy polskim liderem pod względem ilości zamieszczonych w serwisie YouTube filmów z wykonań znanych utworów przez innych wokalistów (tzw. coverów).

 

          YOUTUBE

Na kanale studia na YouTube http://www.youtube.com/studiodlaciebie filmy z nagrań obejrzano ponad
85 miliony razy, na kanale znajduje się ponad 1500 filmów.

Dzięki temu nasz kanał odwiedzają osoby poszukujące talentów muzycznych, a wykonawcy otrzymują propozycje współpracy od kompozytorów i muzyków, a także zaproszenia na castingi telewizyjnych programów muzycznych
w konkretnych godzinach bez konieczności czekania na występ w wielotysięcznym tłumie.

Może nie wiecie, ale wśród Klientów studia, których nagrania znalazły się na naszym kanale na YouTube są osoby mieszkające w Anglii, Niemczech, Czechach, Austrii, Finlandii czy Szwecji, o najdalszych zakątkach Polski nie wspominając.

Specjalizujemy się w nagraniach piosenek dziecięcych i młodzieżowych, jednak z naszych usług korzystają również dorośli nagrywając płyty demo solo oraz całych zespołów. Do naszego studia może przyjść każdy, bez względu na wiek. Już kilkanaście dzieci, dzięki nagraniu w naszym studiu, otrzymało propozycję i wzięło udział w rejestracji płyt z muzyką dziecięcą. Mamy nadzieję, że wiele z nich w przyszłości zrobi karierę muzyczną.

Oprócz rejestracji dźwięku w studiu i w siedzibie klienta zajmujemy się jego miksowaniem i masteringiem, komponowaniem oraz aranżacją utworów, udźwiękawianiem produkcji audio-video, filmowaniem w technologii 3D oraz tradycyjnej 2D, fotografowaniem, opracowywaniem projektów graficznych, edycją video, odszumianiem i poprawą jakości dźwięku.

Zachęcamy do nagrania, w ten sposób można zyskać popularność, propozycje muzyczne i szansę zauważenia, mogą to potwierdzić osoby nagrywające w naszym studiu. Wszystkie filmy na kanale pokazują autentyczny proces nagrywania, to znaczy, że wokal jak i obraz są nagrywane równocześnie, dzięki temu widzowie widzą prawdziwe emocje.

 

Czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy OGLĄDALNOŚĆ!

          INSTAGRAM

          FACEBOOK

        WOKALIŚCI

Posiadamy kilkanaście wykonań, które przekroczyły MILION wyświetleń! Covery Julii Zalewskiej oraz Mateusza Gędka przekroczyły 7 milionów wyświetleń.

Nagrywamy wokalistów z całej Polski
i z zagranicy.
 
 

PODKŁADY MUZYCZNE

           INSTRUMENTALPRO.PL

NAGRAJ BEZPIECZNIE -

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE:

Wyślij swoje dowolne nagranie lub link do niego:

 

e-mail: studiodlaciebie@interia.pl

 

(Napiszcie także kilka informacji o sobie: wiek, miejscowość i czy uczysz się śpiewu)

Anchor 3

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Studio Dla Ciebie

ul. Nysy Łużyckiej 68,

45-035 Opole

Tel. 787 176 412

 

Studio czynne od poniedziałku do soboty,

godziny nagrań są ustalane indywidualnie,

po wcześniejszym kontakcie e-mailowym.

 

Polityka prywatności
pfr.jpg
bottom of page