O nas

Videofilmowanie 3D/2D,
Fotografia

 

"Lepszy wymiar filmowania"

 

Filmowanie i fotografia ślubna są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu
i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu.

 

Zadbaj o to, by Twój film był zawsze na czasie, tym bardziej, że nie musisz wybierać pomiędzy 2D i 3D - wersję 3D otrzymasz bez żadnych dopłat razem z tradycyjną wersją 2D (Full HD i DVD).

To wszystko w konkurencyjnej cenie, która może być jeszcze atrakcyjniejsza, jeżeli wybierzesz dodatkowo usługę foto. Usługi fotograficzne występują również samodzielnie w pakiecie bez filmowania.


Możliwość negocjacji cen!


Stabilny obraz - podczas filmowania wykorzystujemy profesjonalne stabilizatory kamery, dzięki czemu zarejestrowany obraz będzie płynny, co jest niemożliwe do uzyskania w przypadku filmowania "z ręki". W naszej pracowni znajduje się profesjonalne studio nagrań, w którym zadbamy, by dźwięk na filmie był najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej siedziby na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację sprzętu oraz materiałów filmowych i zdjęć. Posiadamy zaświadczenie z kurii zezwalające na filmowanie i fotografowanie uroczystości religijnych.

 

Pracujemy na plikach RAW, co pozwala na lepszą obróbkę zdjęć.
 

Co nas wyróżnia?

 

- technologia 3D - trójwymiarowy obraz, realizujemy projekty zgodnie

z najnowszymi technologiami,

- nowoczesne, własne i autorskie rozwiązania,

- indywidualne podejście do każdego klienta,

- konkurencyjne ceny,

- pasja - nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy

z przyjemnością i dużym zaangażowaniem,

- jakość - szczególną wagę przywiązujemy do jakości obrazu i dźwięku,

- szybkość działania,

- otwartość, dostępność i elastyczność - działamy na terenie całego kraju, nie boimy się wyzwań,

- odpowiedzialność - jesteśmy odpowiedzialni i zdyscyplinowani,

- wszystkie filmy wykonujemy z użyciem stabilizatorów obrazu wykorzystywanych przez stacje telewizyjne (bez dodatkowych opłat), dzięki nim obraz jest płynny, zarówno w ruchu jak i w ujęciach statycznych,

- otrzymują Państwo materiał na DVD, w Full HD jak i w 3D!